Home Tag "vila luksoze"

Edona ndan pamjet nga vila luksoze, mbetëm pa fjalë

0
Këngëtarja Edona Llalloshi është duke i kaluar këto ditë karantine në vilën e saj në Bërnicën e Epërme. Ajo ka ndarë me fansat e saj disa foto nga vila e cila ndodhet në mes të gjelbërimit dhe ka një pamje vërtetë çlodhëse për të kaluar disa ditë të qeta larg zhurmës dhe kaosit. Mesa duket […]

Lumi B na prezanton me vilën luksoze, mbetëm pa fjalë

0
Lumi B është një prej këngëtarëve më të dashur për publikun , gjithnjë aktiv në rrjetet sociale ku e shohim të publikojë vazhdimisht foto e video të shumta nga përditshmëria e tij. Këtë herë këngëtari na ka njohur me vilën e tij dy katëshe në ngjyrë pana në një zonë në periferi. “Shtëpi e ëmbla […]

Adelina zbulon pamjen e vilës luksoze, dekorimet për festa na lanë pa fjalë

0
Festat e fundvitit kanë filluar të ndihen në çdo familje. Edhe personazhet e njohura të ekranit kanë nisur që prej fillimit të këtij muaji të zbukurojnë ambjentet e shtëpisë, duke sjellë një atmosferë të veçantë feste. Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka postuar në instastory disa video të shkurtëra ndërsa na tregon sallonin e një […]

Brenda shtëpisë super luksoze të Ingrit Gjonit, nuk do t’u besoni syve

0
Ingrit Gjoni është ndër këngëtaret më të dashura për publikun dhe autore e shumë hiteve të njohura. Me anë të një postimi në Instagram, këngëtarja ka zbuluar disa pamje nga shtëpia e saj e pushimit në Gjirin e Lalëzit dhe është një mrekulli. Shtëpia duket mjaft komode dhe arredimi i shtëpisë duket shumë i detajuar. […]

Kjo ishte atmosfera festive në vilën luksoze të Emina Cunmulajt

0
Ella Faria, vajza e modeles Emina Cunmulaj festoi 1-vjetorin e saj dhe për këtë ditë prindërit kishin menduar gjatë. Ata kishin organizuar një festë gjigande në oborrin e vilës së tyre luksoze përpara pishinës. Fotot dhe videot nga momenti i tortës, apo dhe çaste të ndryshme të festës, modelja i ndau në InstaStory. Ngjyrat, muzika […]