Home Tag "wake up"

West Side Family në “Wake Up”: Dedikim për Dr. Florin

0
E filluan me një histori shumë interesante, por të trilluar, për tu dhënë mirseardhjen në studio Mirit dhe Landit të West Side Family. “Beso” rikthen në skenën muzikore grupin West Side Family, grup që i kishte munguar publikut prej afro 8 vitesh. Por tre vjet pas ndarjes nga jeta të Dr. Florit, pjesëtar i grupit, […]

Fifi në “Wake up”: Ka një histori pas këngës “Zhurmë”

0
“E dija që njerëzit do ta pëlqenin edhe nëse nuk e gjejnë veten. Ka emocion, është diçka e vërtetë dhe njerëzit i kanë qejf gjërat e vërteta”, tha Fifi në “Wake up” në Top Channel, lidhur me këngën e saj “Zhurmë” Në “Wake up” ajo gjithashtu foli për sukseset e saj të fundit, por edhe për projektet e […]

Çfarë të vishni natën për natën e Vitit të Ri, e kuqe apo…

0
Blogerja Anjeza Tufina, ishte e ftuar sot në Wake Up sugjeron që e zeza e kombinuar me florinj, por edhe e kuqja e materialit velvet do të ishin ideale për festën e fundvitit. Ajo ka dhe një këshillë: “Bëni shoping në dollapin e shoqeve tuaja”. Çfarë duhet të vishni natën e ndërrimit të viteve, dhe […]

Vëllezërit korçarë kanë një sekret

0
Të ftuar në “Wake Up”, ata kanë folur për herë të parë për marrëdhëniet me motrën e tyre. Po, ata kanë një motër. Ajo quhet Albana dhe jeton në Korçë, e nuk është aspak një personazh i “shoëbizz”-it. Ndonëse të gjithë i njohin si “Vëllezërit korçarë”, Endri dhe Stefi Prifti kanë zbuluar sekretin e jetës […]

Mjaft prekës rrëfimi i Hueyda El Saied në “Wake Up”

0
Hueyda El Saied ishte e ftuar sot në “Wake Up” ku rrëfeu fëmijërinë e saj të vështirë. E rritur vetëm nga e ëma, Hueyd-ës i është dashur të përballet me shumë vështirësi e me mungesa nga ato më jetiket si ushqyerja. Ka pasur raste që ish-balerina ka shkuar në shkollë pa ngrënë. “Më është dashur […]

Gaz Paja në “Wake Up”, flet për njeriun e zemrës 

0
Mëngjesin e sotëm, Gaz Paja i ftuar në emisionin “Wake Up” është shprehur rreth lidhjes së tij sentimentale me vajzën që i ka rrëmbyer zemrën.  Ndër të tjera Paja u shpreh se momentalisht ndihej mirë me këtë lidhje të re ndërkohë që ka theksuar se ai është një tip më impulsiv, ndërsa e dashura e tij më e qetë.  Ai është një nga aktorët më të dashur dhe më të pëlqyer në spektaklin e humorit “Portokalli”  Sa i përket planeve për një hap si bashkëjetesa, Gazi u shpreh se ishte ende herët për diçka të tillë. Në lidhje me profesionin ai tha se në vijim do të jetë më tepër aktiv me rolet në teatër.  Video e intervistës së Gazit: Link: https://www.youtube.com/watch?v=6fDwynAm4fU Wake up… njerez 😊✌🏼 A post shared by Gaz Paja (@gazpaja) on Nov 23, 2017 at 12:49am PST Burimi i fotos në artikull: https://www.instagram.com/p/Bb1OZmHBnjE/?taken-by=gazpaja Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BSwNtGbBT2-/?taken-by=gazpaja  

Besi komenton që Xhensila “nuk ka ndjesi më për muzikën”, Xhensila vërteton të kundërtën – Çfarë po ndodh me çiftin e sapomartuar

0
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj po shijojnë periudhën e ditëve të para të martesës. I ftuar sot në emisionin e mëngjesit “Wake Up”, Besi ka rrëfyer që Xhensila momentalisht nuk ka ndjesi për muzikë dhe koncerte, ajo po i nënshktohet më shumë detyrës së zonjës së shtëpisë dhe përgatitjet e tyre kanë nisur edhe për […]

Zbulohet si e quan vjehrra Floriana Garon?

0
Moderatorja simpatike Floriana është në një pritje të ëmbël. Ka vetëm disa ditë që është zbuluar gjinia e bebit, e cila do të jetë vajzë. Ka qënë e ftuar në emisionin e mëngjësit kur surprizë Florianës i ka ardhur një telefonatë nga vjehrra e saj. E ëma e djalit që dashuron Floriana ka thënë fjalët […]

Floriana Garo ka reaguar – Në pritje të një vajze

0
Ka qënë e ftuar sot në emisionin  e “Wake Up” në Top Channel ku Floriana më në fund ka pranuar gjithçka edhe pse ishte e kuptueshme paksa nga fotot e saj të publikuara së fundmi. Por surprizat nuk kishin të mbaruar deri në momentin që Floriana merr një telefonatë nga vjerra e saj, ku zonja […]