Home ShowBiz “Kurrë më foto me bikini”, Viola Spiro tregon vendimin dhe ka një arsye të fortë
“Kurrë më foto me bikini”, Viola Spiro tregon vendimin dhe ka një arsye të fortë
0

“Kurrë më foto me bikini”, Viola Spiro tregon vendimin dhe ka një arsye të fortë

0
0

Moderatorja sportive Viola Spiro një prej vajzave më të bukura të ekranit nuk dëshiron më që të etiketohet si vajza seksi dhe për këtë arsye tregon se ka marrë një vendim të rëndësishëm.

E ftuar në “Ëake up”, në “Top Channel”, moderatorja ndërsa ishte duke parë disa foto të vjetra të saj të shkëputura nga instagrami thotë se nuk do të postojë më kurrë foto me bikini, pasi dëshiron të identifikohet për vlerat e saj dhe jo si vajza seksi.

Në fakt nëse do të shohim instagramin e Violës të vetmet foto me bikini janë ato të verës së shkuar, por edhe aty nuk pozon e gjitha me bikini.

“Fotot me bikini nuk më kompleksojnë, por preferoj për figurën time të jem serioze”, ka thënë Viola gjatë intervistës.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=NpwpIs6oBYs

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B7T0xpsjeVF/