Home Tag "xhemi"

Me një surprizë të bukur, Xhemi niset drejt Arbanës dhe të birit

0
Arbana Osmani është bërë nënë e një djali mëngjesin e sotëm. Lajmin e dha vetë Eduardi me një foto ku mbante në duar të birin, të cilin kanë vendosur ta quajnë me emrin e veçantë Diell. Xhemi ndërkaq ka vendosur të shkojë drejt Arbanës me një dhuratë speciale, një arush gjigand me të cilin ka […]

Si kurrë më parë… Xhemi publikon një foto të bashkëshortit

0
Xhemi Shehu është një prej personazheve publik që është treguar gjithmonë e rezervuar sa i takon jetës private. Ajo ka postuar rrallë në rrjetet sociale vetëm disa foto të fëmijëve, por kurrë një foto të bashkëshortit. Por duket se së fundmi e paska thyer edhe këtë rregull duke postuar në instastory një foto të burrit […]

Eneda e quajti Xhemin gazmore, Arbana e thumbon publikisht

0
Këngëtarja Eneda Tarifa është rikthyer sërish në “Portokalli” si moderatore. Ajo ishte e ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, këtë të shtunë dhe i është thënë ti përshkruaj më një fjalë prezantueset në vite të “Portokalli”. Kur i ka ardhur radha Xhemit, Eneda e ka quajtur gazmore, por përgjigjen për këtë koment ndaj Xhemit e […]

Xhemi e paska mbyllur me ekranin…, kjo deklaratë e papritur na habiti

0
Moderatorja Xhemi Shehu është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të zërave për largimin e saj nga “Portokallia”. Këtë lajm e ka konfirmuar vetë Xhemi duke ju përgjigjur njërës prej fansave. Por ku do ta shohim Xhemin pas largimit nga “Portokalli”, kjo është një pyetje që e kanë të gjithë fansat e […]

Xhemi në plazh me Orindën, Arbana “shpërthen” nga xhelozia

0
Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë mikesha shumë të mira. Ato njihen prej vitesh dhe gjithmonë i shohim në shoqërinë e njëra tjetrës kudo në dreka, darka, shopping apo pushime së bashku. Mirëpo këtë vit, Xhemin e shohim me pushime nën shoqërinë e Orinda Hutës. Ato të dyja ndodhen së bashku në jug të vendit […]