Home ShowBiz Xhemi Shehu surprizon me pozat e djemve dhe arsyen pse nuk i shohim shpesh në rrjet
Xhemi Shehu surprizon me pozat e djemve dhe arsyen pse nuk i shohim shpesh në rrjet
0

Xhemi Shehu surprizon me pozat e djemve dhe arsyen pse nuk i shohim shpesh në rrjet

0
0

Xhemi Shehu dhe pse vetë është një nga personazhet më të spikatur në media familjen e mban larg.

Në rrjetet e saj sociale dhe në media Xhemi ka evituar çdo postim apo surprizë me djemtë dhe burrin ndryshe nga pjesa tjetër.

Moderatorja ka bërë një përjashtim duke ndarë dy poza të fëmijëve. Aj ka zbuluar arsyen pse nuk i poston në rrjete sociale.

‘Jo më larg se dje i nxora dhe nuk e di se çfarë pata. Nuk i kam postuar shumë. Kur ishin më të vegjël kam nxjerrë ndonjë foto me mendimin se rriten e do ndryshojnë, të paktën nuk do njihen e do mbahen mend. Më smureshin sa herë i nxjerrja në rrjetet sociale, nuk më hanin bukë, iu hipte temperatura. Dhe besoj shumë te kjo energjia. Qoftë për mirë, qoftë për keq ndikojnë tek ta dhe i kam hequr’ – u shpreh Xhemi.

Linku: https://www.instagram.com/stories/xhemishehu_/2940125770987951241/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/xhemishehu_/

tags: