Home Tag "zone e lire"

Çani jep një lajm të hidhur, me indiferentizmin

0
Arjan Çani ka njoftuar shikuesit e tij për mungesën e këngëtarit Erik Lloshi në studion e emisionit, për shkak se i ka vdekur xhaxhai. Mënyra se si moderatori i “Zonë e lirë” e ka dhënë lajmin e hidhur të këngëtarit, duket se ka tërhequr më shumë vëmendje. “Eriku nuk erdhi dot, se i ka vdekur […]

Kryemadhi në “Zonë e lirë”: Ja çfarë bëri Meta, pasi godita Ramën

0
E ftuar mbrëmë në “Zonë e lirë”, kryetarja e LSI-s ë, Monika Kryemadhi rrëfeu për publikun raportin me Presidentin Ilir Meta, njëherësh bashkëshortin e saj, pasi goditi me çizme Kryeministrin Rama në seancën e fundit parlamentare. “Meta ka katër ditë që smë flet. Faktikisht, këto ditë, jam kthyer shumë vonë në shtëpi pasi kam qenë […]

Arian Çani bën realitet ëndrrën e vajzës me autizëm

0
Në “Zonën e Lirë” të Arian Çanit ka vend për të gjithë. Një vogëlushe 7-vjeçare kishte shprehur dëshirën e saj për t`u bërë pjesë e programit përmes një interviste. Ëndrra u bë realitet. Bashkë me logopedisten që kujdesej për të çuditën publikun dhe vetë Çanin. Ajo ishte në një gradë shumë të lehtë të autizmit […]

Sa emisione ka bërë gjithsej Arian Çani?

0
Sa emisione ka realizuar gjithsej Arian Çani? Prej vitesh tashmë, e në disa televizione ka shëtitur “Zonë e Lirë”, por ndryshe nga çdo moderator tjetër, Çani i ka numëruar puntatat. Për çdo javë e përmend numrin e emisionit dhe këtë herë, që ishte i fundit për këtë sezon, vëmendja te shifrat ka qenë edhe më […]

Sa paguhet Sofia e Arian Çanit?

0
Ka një kuriozitet gati të çmendur për të mësuar rrogat e të tjerëve. Ndërkohë që nuk të hyn në xhep paga e askujt, por vetëm e jotja, duam gjithmonë të dimë, “Po sa merr ky apo kjo?” Sofia e Arian Çanit është një personazh i njohur, pasi nuk mund të themi njeri i njohur, duke […]

Ç’mendojnë për njëri-tjetrin Sabiani dhe Marseli?

0
Sabiani dhe Marseli kanë qenë të ftuar në puntatën e djeshme të “Zonë e Lirë”. Ata janë pyetur përveçse për projektin më të ri “Do vdisja për ty” edhe për marrëdhënien e tyre. U bënë tre vite e gjysmë tashmë që ata bashkëpunojnë dhe natyrshëm lind pyetja se si menaxhohet gjithë suksesi dhe punët. Sabiani […]