Home Tag "zone e lire"

“Sherr ujqërish” në Zonë e lirë, Çani humb kontrollin e emisionit

0
Mbrëmë në emisionin e Arian Çanit pati një ballafaqim të pazakontë mes dy personazheve mjaft të çuditshëm. Njëri është Ujku i Cërrikut, i cili është bërë i famshëm prej disa kohësh, ndërsa tjetri vetëquhet Ujku i Fierit. Mes të dyve ka pasur përplasje të forta në emision. Ujku i Fierit ka ardhur në studio sepse […]

La nam në “Zonë e Lirë”. Linda Morinës i del gjoksi dhe mbathjet

0
Imazhet e saj të çuditshme, provokimet e saj tok me këngët që i kushton shumë personazheve me rëndësi publike, e bënë atë shumë shpejt të famshme. Linda Morina po merr vëmendje mediatike edhe për shkak të pjesmarrjeve të shumta në emsionet shqiptare. E ftuar në ‘Zonë e Lirë’, Linda Morina këndoi disa nga këngët e […]

Mustafa Nano braktis emisionin Zonë e Lirë. Arsyeja do iu lërë pa mend

0
  Gjatë emisionit “Zonë e Lirë” të gazetarit Arian Çani u paraqit si i ftuar edhe një “doktor” që pretendon se shëron kancerin dhe gjithçka tjetër! Duket se kjo gje e ka bezdisur Nanon i cili në nisje të bisedës së “doktorit” ku ky pretendon se shëron kancerin, ka vendosur të largohet duke e injoruar live gjatë […]

Prapaskenat provokuese të “Sofisë seksi” të Çanit

0
Në fillim imazhi që ajo solli si “Sofia e Çanit” në Zonë e Lirë,  u kontestua shumë nga publiku dhe media, pasi ajo krahasohej me Romina Alkun, “Sofinë” e mëparshme. Ndërsa sot ajo perceptohet si një nga vajzat më seksi që ka patur këtë rol. Mbrëmien e djeshme biondja seksi, Xheni Brahaj ka publikuar një foto ndërkohë që […]

Çani jep një lajm të hidhur, me indiferentizmin

0
Arjan Çani ka njoftuar shikuesit e tij për mungesën e këngëtarit Erik Lloshi në studion e emisionit, për shkak se i ka vdekur xhaxhai. Mënyra se si moderatori i “Zonë e lirë” e ka dhënë lajmin e hidhur të këngëtarit, duket se ka tërhequr më shumë vëmendje. “Eriku nuk erdhi dot, se i ka vdekur […]

Kryemadhi në “Zonë e lirë”: Ja çfarë bëri Meta, pasi godita Ramën

0
E ftuar mbrëmë në “Zonë e lirë”, kryetarja e LSI-s ë, Monika Kryemadhi rrëfeu për publikun raportin me Presidentin Ilir Meta, njëherësh bashkëshortin e saj, pasi goditi me çizme Kryeministrin Rama në seancën e fundit parlamentare. “Meta ka katër ditë që smë flet. Faktikisht, këto ditë, jam kthyer shumë vonë në shtëpi pasi kam qenë […]