Home ShowBiz Majk kalon kohë me të birin, videot e Roanit duke ngrënë çokollatë do t’ua ëmbëlsojnë ditën
Majk kalon kohë me të birin, videot e Roanit duke ngrënë çokollatë do t’ua ëmbëlsojnë ditën
0

Majk kalon kohë me të birin, videot e Roanit duke ngrënë çokollatë do t’ua ëmbëlsojnë ditën

0
0

Këngëtarin e njohur Majk e shohim vazhdimisht të angazhuar në projekte të shumta muzikore, të cilët kanë korrur gjithmonë sukses.

Krahas muzikës këngëtari kalon vazhdimisht kohë edhe me të birin i cili është rritur dhe është bërë një bukurosh i vërtetë.

Majk ka  postuar disa video krejt të veçanta në instagram ku Roani është duke drejtuar një makinë lodër, ndërsa në një tjetër është duke ngrënë një çokollatë,  letrën e së silës e heq me dhëmbë.

Në këto video vogëlushi duket shumë i ëmbël dhe shihet teksa luan i qetë në makinën e tij.

Në një tjetër foto të hedhur në instagram Majk pozon së bashku me të birin në një foto shumë unike, ku shfaqen të dy të lumtur, ndërsa kanë marrë shumë pëlqime dhe komente pozitive.

Link: https://www.instagram.com/majkaveli/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzQp2SblujYraScJroqP85DaPBa9Sq23V8Teqc0/