Home ShowBiz Raporton me rroba banje në mes të Tiranës, shokon gazetarja e njohur
Raporton me rroba banje në mes të Tiranës, shokon gazetarja e njohur
0

Raporton me rroba banje në mes të Tiranës, shokon gazetarja e njohur

0
0

Gazetarja e emisionit “Aldo Morning Show” ka bërë një dalje të pazakontë mëngjesin e sotëm.

Si zakonisht ajo është lidhur live në mëngjes nga bulevardi, por këtë herë paraqitja e saj ka qenë ndryshe nga herët e tjera.

Ajo ka dalë në transmetim vetëm me bikini në ngjyrë të zezë, ndërsa sipër mbante veshur një trike të gjatë të verdhë.

Gazetarja e veshur në mënyrë të pazakontë ka raportuar në emisionin e mëngjesit dhe ka habitur jo vetëm teleshikuesit, por edhe kalimtarët në rrugë të cilët të habitur kanë kthyer kokat për ta parë.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=zMjAIMDR62w&feature=emb_err_watch_on_yt

Burimi i fotos: https://www.pexels.com/photo/grey-concrete-building-in-the-middle-of-the-city-under-blue-sky-131920/