Home Lifestyle Çmimi marramendës i veshjes së Butrintit, jo vetëm femrat shpenzojnë
Çmimi marramendës i veshjes së Butrintit, jo vetëm femrat shpenzojnë
0

Çmimi marramendës i veshjes së Butrintit, jo vetëm femrat shpenzojnë

0
0

Këngëtari Butrint Imeri është dalluar gjithmonë për fizikun dhe stilin e tij të veçantë.

Ai është një prej këngëtarëve më të preferuar sidomos prej femrave dhe ka qenë vazhdimisht në qendër të vëmendjes sidomos sa i takon jetës së tij private.

Këngëtarin e shohim vazhdimisht në formë perfekte dhe sidomos gjithmonë të kombinuar me veshje të shtrenjta dhe shumë të veçanta.

Nëse mendoni se për veshjen shpenzojnë shifra marramendëse vetem femrat e keni gabim.

Veshja e Butrintit në klipin e fundit ku këndon me këngëtaren Nora Istrefi ka kushtuar sa qimet e kohës.

Këmisha, atletet, syzet dhe pantallonat e veshura prej tij janë të gjitha marka të njohura dhe sipas faqes “Shqipcloset”, veshja e tij ka kushtuar në total 2598 paund.

Epo nëse shohim Butrintit themi se ja ka vlejtur çmimi.

Link: https://www.instagram.com/p/CFFFIw8Hxal/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6OU_Yvl0Mg/