Home ShowBiz Sërish bashkë…, Majk dhe Majlinda kapen mat në të njëjtin vend
Sërish bashkë…, Majk dhe Majlinda kapen mat në të njëjtin vend
0

Sërish bashkë…, Majk dhe Majlinda kapen mat në të njëjtin vend

0
0

Këngëtari Majk dhe nëna e djalit të tij Majlinda janë vënë shpesh herë në qendër të vëmendjes.

Kohët e fundit u përfol në media se ata të dy mund të jenë rikthyer sërish bashkë, por në fakt deri tani asnjë gjë nuk është vërtetuar.

Megjithatë dyshja ka një djalë bashkë dhe shpesh herë i shohim duke kaluar kohë së bashku si familje me Roanin e vogël.

Edhe këtë herë ata të tre ndodhen në të njëjtin vend me pushime në Brezovicë.

Majlinda dhe Majk kanë postuar foto nga i njëjti vend me dëborë ku ndodhen së bashku me Roanin për të kaluar fundjavën të gjithë së bashku.

Kjo nuk është hera e parë që ata bëhen bashkë për të kaluar kohë me të birin dhe nuk e dimë nëse janë kthyer bashkë, por kjo mbetet për t’u parë në vazhdimësi.

majk

Link: https://www.instagram.com/majkaveli/https://www.instagram.com/majlindazeka1/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CHKn63RMJ1E/https://www.instagram.com/p/CGzqxWsFV3w/