Home ShowBiz Skandali me fotot nga shtrati, Arjoni zbulon detaje të reja dhe rrëfen nëse është penduar
Skandali me fotot nga shtrati, Arjoni zbulon detaje të reja dhe rrëfen nëse është penduar
0

Skandali me fotot nga shtrati, Arjoni zbulon detaje të reja dhe rrëfen nëse është penduar

0
0

Pak kohë më parë Arjon Luli një prej djemve të “Përputhen” shkaktoi një rrëmujë të vërtetë në rrjet me postimin e një fotoje në shtrat me Anën.

Ai pretendonte se kishin një lidhje bashkë dhe se foton e publikoi për të nxjerrë fytyrën e saj të vërtetë.

Ana ndërkaq e ka mohuar me forcë lidhjen me Arjonin duke tregur se kishte shkruar në shtëpinë e tij për ti çuar një ilaç pasi jetojnë afër dhe ai i kishte thënë se ishte pa qejf, më pas nga lodhja e kishte zënë gjumi.

Ana madje nisi edhe një proces gjyqësor ndaj Arjonit për të cilin ish konkurenti ka folur për herë të parë në studion e “Shqipëria Live”

Ai tha se procesi nuk ka pasur zhvillime, janë bërë ndjekjet e para, ai është thirrur për të dhënë dëshminë, por ka mbetur aty, pasi sipas ekspertëve nuk ka elementë për një vepër penale.

E pyetur nga moderatorja nëse është penduar për atë që bëri, ai tha se për gjestin po është penduar, por jo për personin kundrejt të cilit e bëri.

Aktualisht Arjoni është në një lidhje me Serena Sulën dhe shpesh herë i shohim teksa ndajnë në rrjetet sociale momente intime së bashku.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=BZyPqgg3Ozg

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CL2CM2RlZPm/

https://www.instagram.com/p/CID7O6LFlMjLW4i-hY0DLtaRvko92Tw1mOhzps0/