Home ShowBiz Po del me Antonelën, por tjetër person ka në mendje, Atdheu bën deklaratën e papritur
Po del me Antonelën, por tjetër person ka në mendje, Atdheu bën deklaratën e papritur
0

Po del me Antonelën, por tjetër person ka në mendje, Atdheu bën deklaratën e papritur

0
0

Atdhe Xharavina një prej djemve të “Përputhen” që pas një shkëputjeje u rikthyer sërish në emision ka filluar së fundmi të dalë me Antonelën.

Pavarësisht debate të ashpra me njëri tjetrin, ata duket se i kanë sqaruar gjërat mes tyre dhe tashmë kanë filluar të tregojnë afrimitet.

Por Atdheu duket se ka dikë tjetër në mendje dhe në një intervistë 60 sekondëshe për “Prive”, ai është vënë përballë zgjedhjes midis Anës së parë, Shqipes dhe Antonelës dhe ai ka përzgjedhur Anën, vajzën e parë që ka puthur në emision dhe që u duk qartë afrimiteti mes tyre.

Ai ka habitur disi me përgjigjen duke qenë se së fundmi ka shprehur shumë afrimitet me Antonelën dhe janë parë gjithnjë e më shumë të afërt me njëri tjetrin.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=LpF6ateKQuw

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CJI75dgJZxC_4a7lle9DvmJPtF7pMrz_Xvj0TM0/