Home ShowBiz ‘Do t’i ha buzët’, Don Xhoni drejt një lidhje dashurie me modelen ruse
‘Do t’i ha buzët’, Don Xhoni drejt një lidhje dashurie me modelen ruse
0

‘Do t’i ha buzët’, Don Xhoni drejt një lidhje dashurie me modelen ruse

0
0

Reperi Don Xhoni dhe modelja ruse Ariana Li-Rey prej kohësh janë parë në rrjete sociale të bëjnë deklarata të nxehta për njëri-tjetrin.

Raporti i tyre shkon pertej një fansje të zakonshme. Ariana së fundmi ka gdhendur në trupin e saj portretin e reperit dhe ky i fundit ka mbetuar pa fjalë.

Dyshja shpesh janë parë teksa realizojnë video live së bashku dhe për asnjë çast nuk kanë munguar ngacmimet dhe joshja mes tyre.

Në një video të fundit Ariana i ka thënë ‘Të dua’ reperit.

Reperi e ka pyetur se kur do të vijë tek ai dhe më pas dëgjohet tek i thotë do t’i ha buzët.

Të gjithë këto deklarata lënë të kuptohet se dyshja mund të jenë në një lidhje me njëri-tjetrin, megjithatë mbetet të presim një konfirmim zyrtar nga ana e tyre.

Linku: https://instagram.ftia12-1.fna.fbcdn.net/v/t50.2886-16/98747743_298152021863366_449470963996811228

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CAk_TphgQuu/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/COtPEoGB356/