Home ShowBiz Të gjithë po bëhen këngëtarë, Elgit Doda ka një thirrje të hapur për ‘pseudo-artistët’
Të gjithë po bëhen këngëtarë, Elgit Doda ka një thirrje të hapur për ‘pseudo-artistët’
0

Të gjithë po bëhen këngëtarë, Elgit Doda ka një thirrje të hapur për ‘pseudo-artistët’

0
0

Elgit Doda është një nga këngëtarët dhe producentët më të njohur të tregut muzikor.

Ai është mjaft aktiv në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta e tij.

Prej ditësh Elgiti ka reaguar ashpër ndaj konkurrenteve të Përputhen që sipas tyre mendojnë se kanë talent për muzikë.

Të gjithë konkurrentët që ishin dhe janë pjesë e emisionit po bëhën këngëtarë dhe kjo gjë ka acaruar  shumë kantautorin Elgit Doda dhe jo vetëm.

Me një postim në rrjete sociale Elgiti Shkruan: ‘Pash zotin bëhuni ndonjëri piktor jo të gjithë këngëtar.’

Të shumtë janë këngëtarët që mendojnë se prurjet e fundit në muzikë janë një  llum i madh që po shkatërrojnë artin.

Linku: https://www.instagram.com/stories/elgitdoda/2575093154131700721/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/elgitdoda/