Home ShowBiz Fotot e fundit konfirmojnë lidhjen e Rita Orës me regjizorin Taika Waititi
Fotot e fundit konfirmojnë lidhjen e Rita Orës me regjizorin Taika Waititi
0

Fotot e fundit konfirmojnë lidhjen e Rita Orës me regjizorin Taika Waititi

0
0

Rita Ora dhe regjisori i famshëm i filmave, Taika Waititi prej kohësh flitet se janë në një lidhje dashurie.

Fillimisht ishte Rita ajo që nxiti thashethemet për lidhje, pasi publikoi në rrjete sociale një foto me regjisorin.

Çifti u pa me kafe në duar, më pas u ndaluan në një lokal për të shijuar drekën. Thashethemet për një romancë të mundshme midis këngëtares dhe regjisorit filluan muajin e kaluar.

Rita Ora 30 vjeçe dhe Taika, 45 vjeç u panë dhe u fotografuan për herë të parë duke ecur në Sydnei në Australi, ku këngëtarja është pjesë e The Voice.

Fotot dhe takimet e tyre të shpeshta nuk lënë vend për dyshime se dyshja janë në një lidhje.

Linku: https://www.eonline.com/news/1270060/rita-ora-and-taika-waititi-hold-hands-in-sydney-amid-romance-rumors

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/COZwp8tjN5S/

https://www.instagram.com/p/B6yLaRLntqg/?utm_source=ig_web_copy_link