Home ShowBiz Këngëtarja e njohur ua ‘punoi bukur’ të gjithë shqiptarëve që fusin hundët kudo
Këngëtarja e njohur ua ‘punoi bukur’ të gjithë shqiptarëve që fusin hundët kudo
0

Këngëtarja e njohur ua ‘punoi bukur’ të gjithë shqiptarëve që fusin hundët kudo

0
0

Morena Taraku së fundmi me një postim në rrjete sociale ka bërë lëmsh të gjithë ndjekësit dhe jo vetëm.

Nëpërmjet një statusi në rrjete sociale ajo shkruan:

‘Më në fund vendosa të flasë për këtë çështje… Së pari, nuk po e fsheh marrëdhënien time, thjesht mendoj se nuk është puna e askujt. Së dyti, po ne do të martohemi së shpejti. Edhe pse mund të dukem e nxituar, mezi po pres që ta kalojë pjesën tjetër të jetës me të dashurin tim.

Së fundi, e vodha këtë postim nga dikush, sepse e di që të gjithë ju që fusni hundët kudo do e lexoni. Me pak fjalë, pini më shumë ujë dhe jini në paqe. Më e rëndësishmja shikoni punën tuaj, shkruan Morena’.

Teksa e lexuam të gjithë ramë në grackën e saj.

Jeta personale e këng[tares gjithmonë është lakuar në medja por çdo gjë ka mbetur në kuadrin e thashethemeve pasi Morena vetë nuk ka konfirmuar asgjë.

Linku: https://www.instagram.com/stories/morenataraku/2592480628195822846/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CFusXZdldLt/