Home Tag "Habit"

Inis Gjoni në bikini, regjisorja habit me format…

0
Regjisorja e njohur Inis Gjoni është shfaqur me disa foto nga bregdeti, ku duhet thënë se është në një formë perfekte. Inisi shfaqet duke pozuar me një bikini në ngjyrë të zezë dhe trupin e saj do ta kishte zili edhe një 20 vjeçare. Të shumta kanë qenë komentet pozitive që ka marrë regjisorja në […]

Habit Rudina Dembacaj: Nuk flas me aktorët e “Al Pazar” se marrin gjobë

0
Moderatore dhe aktore shumë simpatike,  Rudina Dembacaj ka qënë e ftuar së fundmi në emisionin ‘Thumb’, për të shtuar paksa notat pikante.  Për Fatmën dhe Aulonën ajo ka dhënë një deklaratë për aktorët e Al Pazar Donald dhe Romeo Veshaj. Rudina është shprehur se nuk mund ti takojë apo t’ju flas binjakëve pasi ato marrin gjobë për këtë […]