Home Tag "semure me tumor"

E trishtë, aktori i njohur diagnostikohet me sëmundjen e rëndë

0
Aktori i njohur Jeff Bridges i njohur për rolet e tij  në filmat “Crazy Heart”, “The Dude” apo “Big Lebowski”, ka njoftuar fansat e tij se është diagnostikuar me tumor, më saktë me limfomë. “Edhe pse është një sëmundje serioze, unë ndihem me fat që kanë një skuadër me doktorë të mrekullueshëm dhe prognoza është […]