Home Aktualitet Elia Zaharia dhe Princ Leka – Dasmë në ditë të veçantë
Elia Zaharia dhe Princ Leka – Dasmë në ditë të veçantë
0

Elia Zaharia dhe Princ Leka – Dasmë në ditë të veçantë

1.33K
0

Elia Zaharia dhe Princ Leka kanë publikuar dje datën e dasmës së tyre. Çifti ka një histori të gjatë dashurie dhe më në fund do ta kurorëzojnë atë në martesë. Ajo që na intrigoi është përzgjedhja e datës së dasmës, në 8 tetor. Dasmë në ditëlindjen e Mbretit, gjyshit të Princ Lekës, është e rastësishme, apo e qëllimshme? Sido qoftë çiftit i urojmë ta shijojnë dasmën e tyre!

Burimi i lajmit: http://www.oborrimbreterorshqiptar.al/news/107

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BQfcsftl7IeA5Rxx91rFwweC638V8XCT_BW0lU0/?taken-by=elia.zaharia.zogu&hl=en