Home ShowBiz Kjo është pasuria e Silva Gunbardhit
Kjo është pasuria e Silva Gunbardhit
0

Kjo është pasuria e Silva Gunbardhit

0
0

Silva Gunbardhi e ka deklaruar pasurinë e saj pikërisht sot. Në nisje të këtij muaji artistja ka treguar se cilët e përbëjnë atë.
“Familja dhe dashuria e publikut janë pasuria më e madhe në botë! Faleminderit Zot! Ju uroj një muaj të mbarë!”, ka shkruar Silva.

Kujtojmë se muaji Mars do të jetë muaji i saj, pasi ditën e premte do të publikojë hitin më të ri.

Posted by Silva Gunbardhi on Wednesday, March 1, 2017

Link: https://www.facebook.com/1545604109036013_1809299182666503