Home Tag "te ka lali shpirt"

Silva dhe Dafi me helikopter mes sheshit ‘Skënderbej’

0
Do bëhet nami. Sheshin e ri “Skënderbej” e kanë inaguruar ata. Klipi i ri “I Love You” do t`i sjellë bashkëpunim për herë të tretë bashkëshortët. Koha e ka vërtetuar që kur Silva dhe Dafi bashkojnë forcat bëjnë çudira. Që nga pamjet e para të xhirimeve që këngëtarët kanë zbuluar duket se çfarë na pret. […]

Nis sezoni veror për Silva Gunbardhin

0
Ka nisur sezoni veror për Silva Gunbardhin. Ajo ka bërë vizitën e parë pas dimrit në plazh dhe i është drejtuar detit këmbëzbathur. “Summer time”, ka shkruar artistja me shumë entuziazëm. Detin e vizitojmë në çdo kohë edhe në dimër, por vizita në pranverë është ndryshe, pasi edhe uji është më i ngrohtë. Në dimër […]

Elvis Pupa bën striptizëm para gruas më këngën ‘Të ka lali shpirt’ – Video për të mos u humbur

0
Program “M`fal për shprehjen” në tërësi dhe veçanërisht rubrika “Burri dhe gruaja” kanë fituar zemrat e gjithë publikut. Për çdo javë Visi paraqet situata në të cilat çiftet gjejnë marrëdhënien e tyre. Në një nga puntatat e fundit, ai dhe Egla ishin në një hotel në Elbasan, duke festuar Ditën e Verës. Ndër shumë kërkesa […]

Kjo është pasuria e Silva Gunbardhit

0
Silva Gunbardhi e ka deklaruar pasurinë e saj pikërisht sot. Në nisje të këtij muaji artistja ka treguar se cilët e përbëjnë atë. “Familja dhe dashuria e publikut janë pasuria më e madhe në botë! Faleminderit Zot! Ju uroj një muaj të mbarë!”, ka shkruar Silva. Kujtojmë se muaji Mars do të jetë muaji i […]

Silva Gunbardhi jep një lajm të mirë

0
Silva Gunbardhi sapo ka dhënë lajmin më të mirë të mundshëm për fansat e saj. Ajo do të vijë së shpejti me një projekt të ri muzikor. Siç duket projekti po “gatuhet” me shumë kujdes dhe në këtë fazë ajo ka vendosur ta ndajë lajmin me të gjithë. Kujtojmë se vetëm pak muaj më parë […]

Dafi dhe Silva – foto sa 1000 fjalë

0
Ata janë një ndër çiftet më simpatikë të showbizit, bëhet fjalë për Dafin dhe Silvën, prindërit e një vogëlushi të vogël, Dalvin. Të komentuar gjithmonë pozitivisht nga media, Silva dhe Dafi në këtë foto duken më të dashuruar se kurrë. Ata gjendet në bregdet duke shijuar ditët e nxehta dhe nuk kanë ngurruar të postojnë […]