Home ShowBiz Si po e feston Majki suksesin e ‘Katile’?
Si po e feston Majki suksesin e ‘Katile’?
0

Si po e feston Majki suksesin e ‘Katile’?

0
0

Kënga më e re nga Majki është publikuar mbrëmjen e djeshme dhe ka pasur shumë impakt te publiku. Gjithë vëmendja që i është dhënë kësaj kënge e ka entuziazmuar dhe emocionuar Majkin, i cili përjeton gjithmonë kënaqësi kur publikon klipe.
Pas famës që mori “Fund”, tani trofeun po e rrëmben “Katile”. Majki ka bërë disa postime në lidhje me arritjet e këtij hiti, ndërkohë që ndodhet në Detroit për koncert.

#majk #katile #givenchy

A post shared by MAJK / Kastriot Rexha (@majkaveli) on

Link: https://www.instagram.com/p/BURwSVUhdAa/

o si prej qiellit ti mu m'pike… #katile #majk #babastars … faleminderit kreitve 🙏🙏🙏

A post shared by MAJK / Kastriot Rexha (@majkaveli) on

Link: https://www.instagram.com/p/BURPNH7hx8J/?taken-by=majkaveli

gjys milioni per 12 ore… faleminderit kreitve ❤️❤️❤️🙏✌🏼 one luv … #majk #katile #babastars

A post shared by MAJK / Kastriot Rexha (@majkaveli) on

Link: https://www.instagram.com/p/BURPC5phxyx/

Link: https://www.youtube.com/watch?v=pQn99fYM1jg