Home ShowBiz Albana Osmani përkujton Tanin!
Albana Osmani përkujton Tanin!
0

Albana Osmani përkujton Tanin!

0
0

Largimi i tij nga jeta tronditi mbarë shqiptarët. Dritan Hoxha ishte inovator dhe i dha jetë shumë projekteve. Kanë kaluar disa vite që është ndarë nga jeta dhe familjarët, punonjësit e kujtojnë shpesh. Pak muaj më parë ishte Lori, vajza e tij, që postoi një video emocionuese me të atin, të motrat dhe vëllain e sapolindur. Pas asaj ka qenë Albana Osmani që e ka përkujtuar përmes një postimi, duke shkruar se i mungon shumë. Sigurisht që firma e tij është prezente kudo dhe çdo cep i institucionit, familjarëve dhe punonjësve i kujton pikërisht atë.
Albana është një nga punonjëset më të vjetra.

613d5e0a-334c-4c68-a537-067edaaf9dee

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BTFLpc9AJCQ/?taken-by=albanaosmani1&hl=en