Home ShowBiz Floriana, pas burrit na prezanton edhe me kunatën
Floriana, pas burrit na prezanton edhe me kunatën
0

Floriana, pas burrit na prezanton edhe me kunatën

0
0

Sapo është fejuar dhe duket se ka një marrëdhënie shumë të mirë me kunatën. Floriana Garo kohët e fundit nuk kishte treguar se ishte në një lidhje e që për më tepër do të shkonte së shpejti drejt fejesës. Ja që e zyrtarizoi marrëdhënien ditën e shtunë, siç tradita e do dhe na prezantoi menjëherë edhe me burrin. Po paska më, kunata. Ajo që shpeshherë ka përplasje me nusen, në këtë rast duket se ka nisur mirë. Floriana jo vetëm që ka ndarë një foto me të, por edhe e ka quajtur kunatën e saj të bukur.
Fillimi i mbarë, gjysma e punës!

My beautiful sister in law @majla.g ❤️❤️

A post shared by Floriana Garo (@florianagaro) on

Link: https://www.instagram.com/p/BVgv5CuDzej/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BVhJTCuD4tx/?taken-by=florianagaro