Home ShowBiz Në përkujtimin e të atit, mund të shikoni Ronelën të vogël!
Në përkujtimin e të atit, mund të shikoni Ronelën të vogël!
0

Në përkujtimin e të atit, mund të shikoni Ronelën të vogël!

0
0

Ronela nuk lë rast pa e kujtuar babain e saj të ndjerë. Në Ditën e Baballarëve ajo postoi një foto me të atin duke shkruar: “Unë dhe babushka. Më mungon çdo ditë”.
Me rastin e këtij përkujtimi që e bija bëri për të atin, fansat e saj patën mundësinë ta shikonin sesi dukej këngëtarja e vogël. Paska marrë shumë nga i ati.

Ronela dhe babi:

fab3

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BQfiIkTAmEz/?taken-by=ronelahajatiofficial