Home ShowBiz Mbyllen detajet e fundit të dasmës së Turit dhe Orindës
Mbyllen detajet e fundit të dasmës së Turit dhe Orindës
0

Mbyllen detajet e fundit të dasmës së Turit dhe Orindës

0
0

Turi dhe Orinda do të celebrojnë dashurinë e tyre në këtë verë dhe gjithçka është gati. Pak ditë më parë Orinda provoi fustanin e nusërisë, kurse tani edhe menuja është zgjedhur dhe është gati.
Lajmin e menusë e ka dhënë shef Renato Mekolli, i cili në një foto me Orindën ka treguar se gjithçka është gati, përsa i takon kuzhinës.
Në foton e postuar prej tij, Orinda shfaqet e fokusuar te biseda dhe nuk ka faj. Bëhet fjalë për dasmën e saj.

I mbyllem edhe detajet e fundit per darken e dasmes se Orinda Huta dhe Turjan Hyska 😍 Ne koke te beqareve tani 😊

A post shared by Renato Mekolli (@renatomekolli) on

Link: https://www.instagram.com/p/BVhd45EHo4U/