Home ShowBiz Djali i Majkit feston ditëlindjen e parë
Djali i Majkit feston ditëlindjen e parë
0

Djali i Majkit feston ditëlindjen e parë

0
0

Roan feston sot ditëlindjen e parë dhe mami Majlinda i ka bërë djalit disa foto me këtë rast. Ajo më pas e ka ndarë kolazhin në rrjete sociale duke marrë urime të shumta nga miqtë e saj, por edhe nga fansat e Majkit.
Djali erdhi në jetë një muaj më parë dhe të dy prindërit janë duke jetuar ndoshta ditët më të mira të jetës. Tani ata do t`ia festojnë çdo muaj djalit ditëlindjen dhe ne do të kënaqemi me foto.

2017-06-19 14_44_46-Majlinda Zeka on Instagram_ “Baby Roan💎 #1monthold”

Link: https://www.instagram.com/p/BVhWIPCgZlI/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BUyuSZuA32Y/?taken-by=majlindazeka1