Home ShowBiz Silva, Kënga e Lalit e hitet e tjera mbledhin mijëra njerëz në sheshin Skënderbej
Silva, Kënga e Lalit e hitet e tjera mbledhin mijëra njerëz në sheshin Skënderbej
0

Silva, Kënga e Lalit e hitet e tjera mbledhin mijëra njerëz në sheshin Skënderbej

0
0

Popullariteti që ka ajo nuk është diçka që mund të diskutohet. Silva Gunbardhi është e preferuara e publikut për hitet e saj, por edhe për natyrën e ëmbël nga e cila është karakterizuar gjithmonë.
E djeshmja në shesh i përkiste asaj. Që prej inagurimit të sheshit Skënderbej dhe deri sot ka pasur në çdo mbrëmje, koncerte. Dje njerëzit u mblodhën për Silvën, për këngën “Të ka lali shpirt” që e di përmendësh i madh e i vogël dhe për çdo hit tjetër që artistja ka.

❤️❤️

A post shared by Silva Gunbardhi (@silvagunbardhi) on

Link: https://www.instagram.com/p/BV2ul0egp9Y/?taken-by=silvagunbardhi&hl=en

Link: https://www.instagram.com/p/BV2olhrADUX/?taken-by=silvagunbardhi

Kohët e fundit ajo publikoi “Digje zemrën”, që tashmë i ka fituar të gjitha zemrat.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=_ngyhRiZYn4