Home ShowBiz Luana ia vuri zjarrin me ‘Benzinë’
Luana ia vuri zjarrin me ‘Benzinë’
0

Luana ia vuri zjarrin me ‘Benzinë’

0
0

Prej kohësh pritej me padurim projekti dhe fansat e saj kishin bombarduar kutinë e mesazheve. Luana ia vuri zjarrin me këngën “Benzina”. Sapo është publikuar projekti më i ri muzikor nga ajo dhe me siguri jeni duke e dëgjuar në këto momente. Kënga rrëfen një histori ndarjeje, por të marrë disi me sportivitet.
Po Luana? Siç e patë, superseksi si gjithmonë. Me të bardhë a me të kuqe, mbetet e veçantë.

A e do vallë ajo loçka po njësoj?