Home ShowBiz Luana shpëton prej makthit nga ‘fansi’
Luana shpëton prej makthit nga ‘fansi’
0

Luana shpëton prej makthit nga ‘fansi’

0
0

Bëri bujë të madhe historia e Luanës dhe tmerrit që përjetoi nga “fansi” i saj. B.L po e ndiqte prej kohësh dhe nga çfarë “Gazeta Panorama” ka zbuluar, ai dinte çdo lëvizje të sajën, pasi e përndiqte. Atje thuhej se ditën që situata u bë publike, shtetasi B.L i ishte afruar makinës së Luanës me një çantë në një cilën kishte brenda armë.
Tashmë gjithçka ka përfunduar dhe Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi vendimin e asaj të Tiranës, “arrest me burg” për shtetasin në fjalë. Makthi duket se ka përfunduar.

Burimi i lajmit: http://www.panorama.com.al/luana-vjollca-rrefen-sms-te-me-fansin-e-fiksuar-me-niste-foto-prej-perversi/