Home ShowBiz Ç’mendon vjehrra për Getoarin, pas dasmës?
Ç’mendon vjehrra për Getoarin, pas dasmës?
0

Ç’mendon vjehrra për Getoarin, pas dasmës?

0
0

Dasma mbaroi dhe zyrtarisht Getoari është djali i shtëpisë Vjollca. Ai e vërtetoi këtë që në nisje të dasmës kur ftoi vjehrrën në vallëzim. Pas gjithë qejfit dhe emocioneve të shumëllojta Maria, mamaja e Vjollcave bëri urimin publik për vajzën dhe dhëndrin. Po si i drejtohet Getit ajo? Pikërisht këtë e zbulon urimi.
“Vlerat shpirtërore marrin kuptim në këtë moment kulminant kurorëzimi! U trashëgofshi Yjet e mi! Faleminderit, ndihem e mallëngjyer, e lumtur, sa edhe dashuria juaj!”, shkroi Maria.

luana marina

Link: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1989306611288528&set=a.1398469807038881.1073741827.100006276247724&type=3

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BY3r9XMA5zD/?taken-by=alketavejsiu