Home Tag "marina vjollca"

Të kesh një burrë romantik, këtë fat e ka vetëm Marina Vjollca

0
Marina është kaq shumë e rëndësishme për bashkëshortin e saj, Getin, saqë kjo gjë vërehet çdo ditë e më shumë. Shikojmë fotot më të bukura të çiftin apo edhe detaje romantike. Së fundmi Marina poston një video në instastory me një trëndafil të bardhë në dorë ndërkohë që kanë qënë në restorant. Ajo duhet të […]

Plane kundra Marinës – Reagimi i Getit nuk pritej

0
Ermal Mamaqi është takuar ditën e djeshme me bukuroshen Luana Vjollca. Nga ky takim Ermali ka shkëputur një foto ku në formë humori shkruan: “Po thurim plane… ndoshta kundra Marinës” Ky koment i Ermalit mesa duket nuk i ka pëlqyer aspak Getit i cili menjëherë ka reaguar në koment të fotos dhe thjesht shkruan: “Ahhah”. […]

I keni vënë re?! Këto janë femrat e Showbizit më seksi me bikini

0
Jemi në periudhën më të bukur të vitit nga ku sytë na shohin vetëm femra me bikini, fustane të shkurtër apo me veshje elegante. Pushimet femrat e shoëbizit kanë filluar ti bëjnë që në Qershor. Më poshtë do të gjeni fotot më të bukura të shkëputura nga pushimet e bukurosheve tona dhe gjykoni vetë më […]

Shtatzënë për herë të parë?! Marina Vjollca tregon barkun

0
Prej kohësh është përfolur në mediat rozë se moderatorja simpatike Marina Vjollca është në pritje të fëmijës së parë. Dyshimet e ndjekësve në rrjetet sociale lindën për faktin se Marina gjatë pushimeve me Getoarin publikonte foto duke mbuluar barkun. Por asgjë siç duket nuk është e vërtetë, kjo pasi moderatorja ka publikuar një foto ku […]

“S’kanë faj portalet”, moderatorja fsheh barkun në çdo foto

0
Moderatorja e njohur Marina Vjollca, ka qenë në qendër të mediave rozë kohët e fundit, jo vetëm për shkak të pushimeve luksoze më partnerin e saj Getin, por edhe për shkak të se është përfolur se është shtatzënë. Shkak për këtë u bë një foto ku Marina dhe Geti shfaqeshin të lumtur duke mbajtur duart […]

Marina Vjollca uron më mënyrën më të bukur Getoarin për ditëlindje

0
Ato konsiderohen si një nga çiftet më të njohur të showbizzit shqiptar dhe shpesh herë marrin vëmendjen e mediave rozë për jetën e tyre. Po flasim për moderatoren bukuroshe Marina Vjollca dhe reperin e njohur Getoar Selimi, të cilët së fundmi kanë filluar pushimet. Por sot është një ditë e veçantë për reperin i cili […]