Home ShowBiz Binjaket Nadia dhe Dana Bruna po çmendin rrjetet sociale. Format e tyre seksi po lënë të gjithë pa fjalë
Binjaket Nadia dhe Dana Bruna po çmendin rrjetet sociale. Format e tyre seksi po lënë të gjithë pa fjalë
0

Binjaket Nadia dhe Dana Bruna po çmendin rrjetet sociale. Format e tyre seksi po lënë të gjithë pa fjalë

0
0

Bëhet fjalë për dy motra binjake, Nadia dhe Dana Bruna. Dy bukuroshe të cilat kanë filluar ta qojnë peshë rrjetin social Instagram. Këto dy vajza janë nga Argjentina, dhe me hiret e tyre trupore arrijnë që të fitojnë mbi 20 mijë dollarë në muaj, e gjithë kjo falë formave seksi që kanë.

Nadia dhe Dana Bruna bëjnë mbi 20,000 ($ 30,000) në muaj falë posterieve të tyre kozmetike të zgjeruara. Mbi një milionë njerëz ndjekin profilet e tyre dhe një gjë është e sigurtë, kanë se çfarë shohin.

Përveç që bëjnë selfie ato janë të njohura edhe për “belfies” në Instagram. Me gjoksin dhe të pasmet e tyre ato ja kanë dalur që të kapin famën në duar.

Ato jetojnë një jetë luksi, dhe ndërhyrjet kirurgjikale në trupin e tyre kanë kushtuar mbi 40 mijë dollar por që e gjitha u bë për to “free”, ngase rezultatet në trupin e tyre u përdorën si reklamë në media.

Ato në përgjithësi njihen si “Mbretëreshat e fotove “belfie”. Ato kanë treguar që kanë shumë përfitime nga Instagram, madje Dana njëherë pati thënë “Kemi të pasmet më të famshme në botë, dhe të pasmet shesin plot”, në kuptimin që falë të pasmeve të tyre kanë arritur të gëzojnë një jetë luksi.

Linku: https://www.instagram.com/p/BfACcUzHqCn/?taken-by=dannitabruna

Bom día com direito a bronze!! @biquinisannacarol 👙

A post shared by DANNA BRUNA (@dannitabruna) on

Linku: https://www.instagram.com/p/Be-OSnRnw9U/?taken-by=dannitabruna

Linku: https://www.instagram.com/p/BeZONncnQvZ/?taken-by=dannitabruna

Linku: https://www.instagram.com/p/Bd-GvYmHEoF/?taken-by=dannitabruna

Linku: https://www.instagram.com/p/BfJcVE6HZyb/?taken-by=dannitabruna

Linku: https://www.instagram.com/p/BfKz7lDBmWF/?taken-by=nadinne.bruna.model

Linku: https://www.instagram.com/p/BfEVgPnhbdp/?taken-by=nadinne.bruna.model

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BfJcVE6HZyb/?taken-by=dannitabruna