Home ShowBiz Përmes dy fotove seksi, modelja e njohur Ivana Korab uron ditën e Valentinit
Përmes dy fotove seksi, modelja e njohur Ivana Korab uron ditën e Valentinit
0

Përmes dy fotove seksi, modelja e njohur Ivana Korab uron ditën e Valentinit

0
0

Modelja e njohur botërore Ivana Korab vazhdimisht është duke ia treguar botës supër format seksi të saj. Ajo përmes një fotografie në Instagram ka uruar ndjekësit e saj për Shën Valentinin.

Veshur bukur dhe thjeshtë ajo ka pozuar duke ecur pranë disa luleve.

“Ne nuk vijmë tek dashuria duke gjetur një person të përsosur, por duke mësuar të shohim një njeri të papërsosur në mënyrë perfekte”, ishin fjalët që ajo ka shkruar në foton e saj.

Por për të mos lënë me kaq ajo ka publikuar edhe një foto ku tregon hiret e veçanta trupore ku gjithsesi e ka përdorur këtë foto për të shprehur dashurinë e saj në këtë ditë ku dashuria vlon së përmenduri.

“Dashuria është ajo gjendje në të cilën lumturia e një personi tjetër është thelbësore për ty”, janë fjalët që ajo ka zgjedhur të përshkruajë këtë foto shumë eksituese të saj.

 

Linku: https://www.instagram.com/p/BfKwJzKHNwo/?taken-by=ivanakorab

Linku: https://www.instagram.com/p/BfI-tcTnNjU/?taken-by=ivanakorab

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BeSbf5Xnpqy/?taken-by=ivanakorab