Home ShowBiz Dalldiset Rita Ora. Publikon një video seksi të saj
Dalldiset Rita Ora. Publikon një video seksi të saj
0

Dalldiset Rita Ora. Publikon një video seksi të saj

0
0

Nga foto nudo e deri tek ato seksi, ishin këto ditët e tërthorta për Rita Orën. Për të mos e lënë me kaq ajo përmes sensualitetit të saj ka publikuar edhe një video ku paraqitet e tëra në bikini.

Duke kënduar një ndër këngët e saj të preferuara, ajo godet me shuplakë një pjesë intime të saj duke formuar kështu tinguj që i përshtaten këngës që këndonte.

Diva është emri që i përket, ngase me zërin dhe anën seksi të saj ajo po pushton çdo herë e më shumë tabloidët.

Pas videos seksi ajo vazhdon me avazin e vjetër, me postimin e fotografive që jemi mësuar ta shohim.

Unike në stilin e saj, me grimin dhe flokët lidhur Rita duket bukur si asnjëherë më parë.

Linku: https://www.instagram.com/p/BfJ0aycHkNJ/?taken-by=ritaora

Linku: https://www.instagram.com/p/BfKvHuBHbW7/?taken-by=ritaora

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BfD2H6Bn4Sf/?taken-by=ritaora