Home Lifestyle Njihuni me sozinë superseksi të Kim Kardashian
Njihuni me sozinë superseksi të Kim Kardashian
0

Njihuni me sozinë superseksi të Kim Kardashian

0
0

Një vajzë që dikur flinte në makinë pasi u shpërngul në Londër, tani fiton plot 1000 euro për postim në Instagram.

Erin Budina u largua nga shtëpia e saj në Uells për të ndjekur ëndrrën e saj që të bëhej milionere. Dy vitet e para qenë shumë të vështira për të, derisa nisi të postonte “selfie” seksi në Instagram dhe markat e modës u interesuan për të, duke u nisur nga ngjashmëria e madhe që ka me Kim Kardashianin.

300 000 ndjekës bëjnë që Erin të fitojë nga 200-1000 euro për postimet ku promovon rroba.

“Nëse nuk kam 10 milionë euro kur të mbush 30 vjeç, do të mërzitem shumë”, thotë Erin.

If your friends don’t gas u up like this are you even really friends? 😅

A post shared by Erin Budina (@erin_budina) on

Link: https://www.instagram.com/p/BfWBxIWgUmd/?taken-by=erin_budina

Shout out to my haters, sorry that you couldn’t phase me 💅🏼🎤

A post shared by Erin Budina (@erin_budina) on

Link: https://www.instagram.com/p/BfloZCfg5H8/?taken-by=erin_budina

💧

A post shared by Erin Budina (@erin_budina) on

Link: https://www.instagram.com/p/BfjJapFAdhU/?taken-by=erin_budina

tbt

A post shared by Erin Budina (@erin_budina) on

Link: https://www.instagram.com/p/BfOmXxZgu8-/?taken-by=erin_budina

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BddWZAFgdwM/?taken-by=erin_budina

Burimi i lajmit: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-5446905/Social-media-influencer-makes-1K-day.html