Home Lifestyle Jennifer Lopez dalldis rrjetin me gjoksin e saj
Jennifer Lopez dalldis rrjetin me gjoksin e saj
0

Jennifer Lopez dalldis rrjetin me gjoksin e saj

0
0
Këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez është gati 50 vjeçare, por nuk duket aspak e tillë, në paraqitjet e saj.

Ylli latin ka hedhur dy fotografi në Instagram ku dukej më seksi se kurrë më parë.

Jlo kishte vënë në pah gjoksin bombastik, pas një kanatjere elestike që nuk fsheh asgjë.

Padyshim nuk kanë munguar as komentet e ndryshme të ndjekësve të saj, të cilët pamja i ka lënë pa mend.

Për më tepër fotot:

Link: https://www.instagram.com/p/BgB1NLDhXla/?taken-by=jlo

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bc8EemHlyda/?taken-by=jlo