Home Sport Kjo seksbomb i shtohet rradhëve të tifozave të Interit
Kjo seksbomb i shtohet rradhëve të tifozave të Interit
0

Kjo seksbomb i shtohet rradhëve të tifozave të Interit

0
0

Modelja e njohur sllovake, Lucia Javorcekova ka realizuar një set fotografik shumë ‘të nxehtë’, të cilin e ka postuar në Instagram.

26-vjeçarja, një ish çikliste, la biçikletën për t’iu përkushtuar modelingut dhe tashmë jeton në Milano, ku ka pozuar për kompani të ndryshme mode.

Në një intervistë për një revistë mode, Lucia është shprehur se pasionin për biçikletën e ka zëvendësuar me pasionin për futbollin, teksa tha se bën tifo për futbollistët sllovakë.

Edhe në Instagram ajo herë pas here e shpreh orientimin e saj në futboll.

Cozy weekend ☕️

A post shared by Lucia Javorčeková (@luciajavorcekova) on

Link: https://www.instagram.com/p/BbEbOb5Fk_5/?taken-by=luciajavorcekova

🃏

A post shared by Lucia Javorčeková (@luciajavorcekova) on

Link: https://www.instagram.com/p/BaMvMArFf3C/?taken-by=luciajavorcekova

I love my bracelet from @hauorajewellery 🖤

A post shared by Lucia Javorčeková (@luciajavorcekova) on

Link: https://www.instagram.com/p/BYGZhX1lM2M/?taken-by=luciajavorcekova

Hi ♥️

A post shared by Lucia Javorčeková (@luciajavorcekova) on

Link: https://www.instagram.com/p/BW7ZwTKld-W/?taken-by=luciajavorcekova

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bdxt607l2_4/?taken-by=luciajavorcekova