Home ShowBiz Kush nuk “I len krejt”, për një Sexy Mama?
Kush nuk “I len krejt”, për një Sexy Mama?
0

Kush nuk “I len krejt”, për një Sexy Mama?

0
0

“I len krejt” është projekti më i fundit artistik i realizuar dhe publikuar nga Big Mama. Kënga është pritur mjaft mirë dhe ndjekshmëria ka qenë e konsiderueshme.

Përveç ritmeve gjysmë orientale që të ngrenë peshë për të kërcyer, nuk mund të lihet pa u komentuar pak edhe paraqitja e saj shumë joshëve, pas ndyshimeve që ajo i ka bërë trupit të saj.

Quhet Big Mama, por fansat dhe jo vetëm, kanë filluar me shumë të drejtë, ta thërresin Sexy Mama.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=gZXFLqRh9JM&feature=player_embedded

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BczfsipFqAs/?taken-by=bigitos