Home ShowBiz “Diss. Veç Nori gjun peshk me kallash”. Bes Kallaku “ironizon” Dashnorin
“Diss. Veç Nori gjun peshk me kallash”. Bes Kallaku “ironizon” Dashnorin
0

“Diss. Veç Nori gjun peshk me kallash”. Bes Kallaku “ironizon” Dashnorin

0
0

Bes Kallaku me humorin të tij, ka përfshirë një ndër personazhet më simpatik të skenës. Pikërisht këngëtarin e mirnjohur Dashnor Diko.

Ai ka bërë një kolazh të fotos së tij me kallashnikov lodër, dhe të Dashnorit gjithashtu me kallashnikov të vërtetë, por në ujë.

“Diss. Veç Nori gjun peshk me kallash”, shkruan Besi me humor duke shkaktuar të qeshura edhe tek ndjekësit.

Dashnori ende nuk ka reaguar, po me siguri do jetë ende duke qeshur.

Diss @dashnordiko_official vec Nori gju peshk me kallash

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Link: https://www.instagram.com/p/BgPPlIVg6-L/?taken-by=bes_kallaku

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bdkg4cSBpDA/?taken-by=bes_kallaku