Home ShowBiz Dua Lipa feston nxehtë 8 milionëshin
Dua Lipa feston nxehtë 8 milionëshin
0

Dua Lipa feston nxehtë 8 milionëshin

0
0

Sukseset e njëpasnjëshme profesionale e kanë shtuar tej mase popullaritetin e saj.

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa, ka arritur 8 milionë ndjekës në Instagram.

Ajo ka falenderuar ndjekësit e saj dhe shprehet mjaft entuziaste për këtë fakt. Duhet theksuar se Dua po korrr suksese të mëdha në tregun ndërkombëtar me hitet e saj. Na ngelet të presim suksesin e radhës të këngëtares.

Link: https://www.instagram.com/p/BgQaTLdFpVa/?taken-by=dualipa

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bf2ggHBFL45/?taken-by=dualipa