Home ShowBiz Kejvinën nuk do ta njihni në videot pa make up
Kejvinën nuk do ta njihni në videot pa make up
0

Kejvinën nuk do ta njihni në videot pa make up

0
0

Ajo magjeps me fotot e saj me make up, madje vërshojnë komentet pozitive. Por këtë herë Kejvina Kthella ka befasuar me pamjen e saj pa make-up.

Ajo ka publikuar disa video nga palestra, në të cilat duket se s’ka asnjë pike grimi në fytyrë. Në këto pamje nuk mund të thuhen të njëjtat fjalë, siç ndodh kur e shikon të grimuar.

Kohët e fundit Kejvina është parë të pozojë me fustane nusërie dhe dukej mbresëlënëse.

Link: https://www.instagram.com/kejvina_kthella/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bff-LLaD5UG/?taken-by=kejvina_kthella