Home ShowBiz Tregimi prekës i Marjana Kondit: “Babai më la 3 dhe më gjeti 50 vjeç”
Tregimi prekës i Marjana Kondit: “Babai më la 3 dhe më gjeti 50 vjeç”
0

Tregimi prekës i Marjana Kondit: “Babai më la 3 dhe më gjeti 50 vjeç”

0
0

E mirnjohura Marjana Kondi qe e ftuar mbrëmë në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”. Aktorja u morr në pyetje nga vogëlushët e panelit.

Ndërsa një ndër pyetjet ngacmuese ishte edhe se ç’raporte ka pasur me babain.

“Babai më la kur ishte 3 vjeç dhe e takova kur isha 49 vjeç, thuajse 50”, u shpreh aktorja duke mos dhënë më shumë detaje.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=5s49sC_-1ZE

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BhW-e1kAtoB/?taken-by=nekurthinepiterpan