Home Sport Ania Gadea, “bomba” peruane që po “triblon” Ronaldinjon
Ania Gadea, “bomba” peruane që po “triblon” Ronaldinjon
0

Ania Gadea, “bomba” peruane që po “triblon” Ronaldinjon

0
0

Ish-futbollisti i famshëm brazilian, Ronaldinjo Gauço duket se prej kohësh është në një lidhje me modelen Ania Gadea. Braziliani dhe 27-vjeçarja u fotografuan verën e kaluar së bashku, ndërsa mediet braziliane konfirmojnë se mes çiftit ka tashmë një marrëdhënie të konsoliduar.

Ndonëse asnjë nga të dy nuk ka folur zyrtarisht për lidhjen, në Brazil pretendojnë se çifti duket në rrugë të mbarë drejt martesës. Ania Gadea është një modele nga Peruja, që u bë e famshme kur pozoi për revistën “Play Boy”, në moshën 21-vjeçare.

Qué tal mi nuevo bronceado? 😏

A post shared by ANIA GADEA (@aniagadea) on

Link: https://www.instagram.com/p/BhXItEygh1M/?taken-by=aniagadea

Link: https://www.instagram.com/p/BgmdNLbg0aH/?taken-by=aniagadea

Feliz día de la mujer @PlayboyMx

A post shared by ANIA GADEA (@aniagadea) on

Link: https://www.instagram.com/p/BgHLMZ0gX-B/?taken-by=aniagadea

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BhKeASWgw0C/?taken-by=aniagadea