Home ShowBiz Nuk do e besoni si u paraqit aktorja te “Rudina”! “Po vrisja mendjen për një palë taka por…”
Nuk do e besoni si u paraqit aktorja te “Rudina”! “Po vrisja mendjen për një palë taka por…”
0

Nuk do e besoni si u paraqit aktorja te “Rudina”! “Po vrisja mendjen për një palë taka por…”

0
0

Pas rolit të gruas në emisionin e Elvis Pupës në “M’fal për shprehjen” ajo u bë mjaft njohur për publikun shqiptar. Këtë herë aktorja Egla Ceno na ka çuditur të gjithëve me paraqitjen e saj te “Rudina”.

Egla është shfaqur e veshur me një fustan pranveror, por pa këpucë gjë që ka tërhequr vëmnedjen e të gjithë publikut, që kanë shpërthyer në të qeshura.

“Po vrisja mendjen të vishja një palë taka, por të kam parë gjithnjë në televizor dhe je “kilometrike” dhe thashë: Sado që të vesh taka prapë… dhe erdha zbathur”, ka thënë aktorja e humorit, duke treguar se me këtë veprim ka dashur të vlerësojë figurën e Rudinës.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=putNI5oYURY

Burimi i fotos kryesore:  ©Tv Klan