Home Sport Tifozet seksi sikletosin trajnerin brazilian: “A të pëlqejnë…”
Tifozet seksi sikletosin trajnerin brazilian: “A të pëlqejnë…”
0

Tifozet seksi sikletosin trajnerin brazilian: “A të pëlqejnë…”

0
0

Në emisionin “Procesi Sportiv” në Top-Channel, të ftuara kanë qenë dy tifozet speciale të kombëtares shqiptare në “Euro 2016”, Irid Oksa dhe Rike Roçi.

Gjatë emisionit, ato kanë vënë në siklet trajnerin brazilian të Tiranës, Ze Marian i cili gjithashtu ishte i ftuar në panel.

Irid Oksa pyeti Ze Marian se çfarë mendimi ka ai për vajzat shqiptare, duke e lënë këtë të fundit pa fjalë.

Gjithsesi, ai u përgjigj: “Nuk di çfarë të them”

Në këtë moment, ishte Rike që iu kthye shoqes së saj:

‘’Çfarë mendimi të japë Ze Maria? Ai është i martuar”
Sakaq të gjithë ia kanë dhënë të qeshurës, përveç brazilianit që u përmbajt, ndoshta ngaqë nuk e kuptonte mirë gjuhën.

Link: https://youtu.be/NXKsv0F6ezE?t=1849

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BdU8j5CnHoi/?taken-by=iridoxaofficialpage