Home ShowBiz Bora Zemani sërisht joshëse. Ja se si ekspozohet
Bora Zemani sërisht joshëse. Ja se si ekspozohet
0

Bora Zemani sërisht joshëse. Ja se si ekspozohet

0
0

Bora Zemani është një nga prezantueset më të njohura dhe njëherazi një nga figurat më të përfolura të ekranit.

Gjithnjë e pranishme në mediat rozë. Së fundmi ajo ka postuar një foto ku duket mahnitëse.

E veshur me një fustan të zi ajo ka ekspozuar me shumë klas këmbën e sakaq ndjekësit e kanë mbuluar me komente e komplimente.

✌🏼

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bi1boYYnG9r/?taken-by=borazemani

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BihuT5BnNFG/?taken-by=borazemani