Home ShowBiz “Diskutohet virgjëria në orar dreke?!” Plasin polemikat mes Kastro Zizos dhe Kelvi Kadillit
“Diskutohet virgjëria në orar dreke?!” Plasin polemikat mes Kastro Zizos dhe Kelvi Kadillit
0

“Diskutohet virgjëria në orar dreke?!” Plasin polemikat mes Kastro Zizos dhe Kelvi Kadillit

0
0

E gjitha filloi në emisionin “Thurje” ku Kastro është bashkëprezantues dhe i ftuar ishte aktori dhe shkrimtari Timo Flloko.

Në emision diskutohej mbi përmbajtjen e emisioneve televizive në orare ku shumica e fëmijëve janë të ulur para ekranit.

Këtu Kastro Zizo ka përfshirë në debat mediatik Kelvi Kadillin.

Gjatë diskutimit u shfaq një sekuencë nga emisioni “Pop Culture” ku Kelvi Kadilli kishte të ftuar ish- banoren e “Big Brother” Xheni Mhillaj dhe e pyeste nëse ishte e virgjër meqe ishte shenja e Virgjëreshës në horoskop.

Duke i’u referuar emisionit, Kastro  pyet Fllokon se ç’mendim kishte ai për emisione të tilla që transmetohen në orare dreke dhe jo në orët e vona.

“Këto programe duhet të jenë në një kohë kur të vegjëlit flenë”- u përgjigj aktori.

Link: https://www.instagram.com/p/Biz2Pz5BXrf/?taken-by=kelvikadilli

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BhPU3HeB2Nw/?taken-by=kelvikadilli / https://www.instagram.com/p/BfqsNqDBIzr/?taken-by=kastro_zizo_