Home ShowBiz Me anë të videos gazmore, Luana Vjollca i përcjell një super-urim Marinës
Me anë të videos gazmore, Luana Vjollca i përcjell një super-urim Marinës
0

Me anë të videos gazmore, Luana Vjollca i përcjell një super-urim Marinës

0
0

Urimi i parë për ditëlindjen e saj i erdhi nga bashkëshorti, Getoari. Urimin e rradhës Marina Vjollca e mori nga motra e saj.
Luana Vjollca ka zgjedhur një urim mjaft special për të shprehur gjithë dashurinë që ka për motrën e saj. Këtë 17 maj Marina feston 28 vjetorin e lindjes dhe është ditëlindja e parë si e martuar.

‘Nuk e di si do kishte qene jeta ime pa ty,por as nuk dua ta imagjinoj! Gjithmone bashke Gjysma ime. Gezuar ditelindjen jet. TE DUA ‘ shkruan Luana gjithë emocion.

Në videon e publikuar Luana ka veçuar disa momente gazmore krah motrës së saj në makinë.

Link: https://www.instagram.com/p/Bi33qZxns_J/?taken-by=luanavjollca

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BXNxgviFCaf/?taken-by=marina_vjollca