Home Tag "alketa vejsiu"

Alketa Vejsiu flet për kompleksin e saj: “Kur isha e vogël më thërrisnin llapushe”

0
Një mesazh i fuqishëm kundër bullizmit përcolli mbrëmë programi “Në Kurthin e Piter Panit”. Duke pyetur fëmijët, Alketa tregoi se edhe atë e sulmonin shumë kur ishte e vogël. Ajo tha se një shok e thërriste llapushe, pasi i kishte veshët e çuditshëm. “Mua më sulmonin shumë kur isha e vogël. Më thoshin për shembull llapushe”, tha Alketa dhe një […]

A do të donit që Alketa Vejsiu të lançojë një këngë? Ja se si janë përgjigjur fansat

0
Alketa Vejsiu është një ndër figurat më të njohura të televizionit dhe njëherazi një personazh shumëdimensional dhe pasionant. Aktualisht ajo moderon një program me fëmijë që quhet “Në kurthin e Piter Pan”, ku personazhe të njohur të sferave të ndryshme merren në pyetje nga fëmijët. Suksesi i këtij lloj formati bazohet pikërisht tek çiltërsia e […]

Alketa flet për marrëdhënien me vjehrrën. Kam në dorë…

0
Ajo është një ndër moderatoret më të dalluara të ekranit, por sa i përket jetës së saj private Alketa Vejsiu gjithnjë ka qenë e mbyllur hermetikisht. Vejsiu ishte e ftuar dje në “Mos i fol shoferit” ku si rrallëherë ajo ka folur edhe për jetën private, marrëdhënien me bashkëshortin, me vjehrrën. Për bashkëshortin, Alketa tregoi se […]

Del sërish jashtë parashikimeve, Alketa Vejsiu pozon seksi në vaskë

0
Alketa Vejsiu, moderatorja jonë e dashur ka preferuar të dalë paksa nga standardi i publikimeve të saj në rrjet. Pasi bëri publike disa foto shumë sensuale ku shfaqej nga shtrati i saj, këtë herë Alketa duket edhe më tunduese. Ajo ka pozuar nga brenda një vaske, por jo si pozat e zakonshme e zhveshur dhe në ujë. […]

Alketa Vejsiu emocionohet nga dedikimi i rrallë i Timo Fllokos

0
Mes regjisores Vera Grabocka dhe prezantueses Alketa Vejsiu ka një miqësi dhe bashkëpunim frytthënës. Ato vijnë si paketë dyshe në spektakle të ndryshme. Por mesa duket edhe bashkëshortët e tyre paskan një miqësi të konsoliduar. Aktori i mirnjohur dhe së fundmi poeti i afirmuar Timo Flloko, burri i Vera Grabockës, i ka kushtuar një poezi vajzës së […]

Si rrallë herë foto nga shtrati, Alketa Vejsiu ka një dedikim zemre

0
Alketa Vejsiu vijon të mahnisë me setin e fotove nga shtrati. Moderatorja e njohur, i la pa fjalë fansat të premten, me postimet në Instagram, ku për herë të parë e zhveshur ekspozonte figurën e saj sensuale nga shtrati. Ndërsa fotoja që ka publikuar sot ka qenë një dedikim për fëmijët e saj, të cilët […]