Home Tag "alketa vejsiu"

Alketa nuk ka ndërmend të kthehet. Ja destinacioni i saj i ardhshëm

0
Alketa Vejsiu ka publikuar një foto nga Maiami dhe ka zgjedhur si destinacion muzeun e akulloreve. Pasi kaloi pushime të paharrueshme në ishujt Bahamas, moderatorja e njohur ka zgjedhur një tjetër destinacion. “E mirë sa një akullore” ka shkruar Alketa. Së shpejti moderatorja do të kthehet në ekran me një emision dedikuar fëmijëve. Gjithashtu është […]

Për Alketën është verë, duke qenë se pozon me bikini

0
Alketa Vejsiu duket se është larguar pak nga puna dhe angazhimeve të shumta për t’i kushtuar pak kohë vetes. Këtë e ka bërë të ditur ajo vet përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilin e shohim në një vend topikal teksa shfaqet në bikini. Alketa edhe këtu duket mjaft bukur […]

Zbulohet destinacioni i Alketa Vejsiut për pushimet dimërore

0
Duket se moderatorja Alketa Vejsiu ka nisur pushimet e saj dimërore, por duke zgjedhur një vend plot diell. Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet më në formë se kurrë duke i kthyer sytë pikërisht diellit. Nuk dihet nëse kjo foto është nga një udhëtim i mëparshëm i moderatores. Ndërkohë të hënën e 25 dhjetorit, […]

Alketa Vejsiu jep detaje nga projektet e saj te reja

0
Alketa Vejsiu zbuloi për “Jo vetëm modë” në Tv Klan se aktualisht është në një fazë trainimi në Itali pranë drejtuesit të të njëjtit emision në Itali, Paulo Bonoli. Ajo tregoi se është duke u marë me një projekt që do të lidhë Shqipërinë me Italinë, projekt për të cilin nuk dha detaje. “Brezi i […]

Alketa, gati për festat. Ja se si duket shtëpia e moderatores

0
Një nga moderatoret më të suksesshme të ekranit shqiptar, Alketa Vejsiu gjithnjë mjaft aktive në mediat sociale, ku shpesh ndan momentet e saj me fansat. Së fundmi moderatorja ka publikuar foto në Instastory ku prezanton për publikun atmosferën e festave të fundvitit. Në foto shfaqet pema e Krishtlindjeve, një atmosferë mjaft e ngrohtë kjo në […]

Çfarë ndodh në zyrën e Vera Grabockës?

0
Vera Grabocka është autore e programit “Dance with me” dhe jo vetëm. Sot ajo ka publikuar një foto shumë interesante. Na tregon se çfarë ndodh në zyrën e saj. Në zyrë kanë qënë të pranishëm Bert Aliaj, Alketa Vejsiu dhe Valbona Selimllari. Ata të katërt kanë qënë duke bërë një mbledhje në zyrë në lidhje […]